O nás

Nadšení pro mapy, čísla a technologie, chuť stát na vlastních nohou a touha pracovat s využitím nejnovějších metod a postupů. Na těchto základech vznikla v roce 2017 společnost GeoPrime Geodézie.

Jsme mladá progresivní geodetická společnost. Specializujeme se na poskytování kvalitních geodetických služeb v inženýrské a katastrální geodézii. Našim cílem je být spolehlivým partnerem při výstavbě významných projektů v oblasti občanské vybavenosti a dopravních liniových staveb. Zakládáme si na rychlosti, operativnosti a časové flexibilitě. 

V seznamu našich realizovaných zakázek se vyjímá řada inovativních i prestižních projektů, od liniových staveb, přes novou výstavbu, až po rekonstrukce historických objektů. Budeme se Vám věnovat od přípravných fází projektu, až po finální dokumentaci skutečných provedení. 

Disponujeme nejmodernějším přístrojovým vybavením a týmem zaměstnanců, které jejich práce baví a k Vaší zakázce přistoupí s maximální pečlivostí. Stále se vzděláváme a hltáme novinky v oboru.

Certifikace

Partnerství

Jsme členy
NÁRODNÍHO ENERGETICKÉHO KLASTRU, z. s.


ASOCIACE PODNIKATELŮ V GEOMATICE

Projekty

Moravskoslezský kraj

"Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách"
Poskytovatelem je Moravskoslezský kraj

Ministerstvo průmyslu a obchodu EU OPPIK2

"Technologie - výzva V"
CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_091/0009679

Poskytovatelem je Evropská unie pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu

Podporujeme

Sháníte Geodeta?

Napište nám