O nás

Nadšení pro mapy, čísla a technologie, chuť stát na vlastních nohou a touha pracovat s využitím nejnovějších metod a postupů. Na těchto základech vznikla v roce 2017 společnost GeoPrime Geodézie.

2017

Založení společnosti

2018

Rozšíření služeb o leteckou fotogrammetrii

2019

Rozšíření služeb o 3D laserové skenování

2020

Certifikát ISO 9001 – Systém managementu jakosti

2021

Partneři ve vývojovém projektu „Výzkum a vývoj systému pro pokročilou správu 3D dat, včetně jejich digitální transformace“

Jsme mladá progresivní geodetická společnost. Specializujeme se na poskytování kvalitních geodetických služeb v inženýrské a katastrální geodézii. Našim cílem je být spolehlivým partnerem při výstavbě významných projektů v oblasti občanské vybavenosti a dopravních liniových staveb. Zakládáme si na rychlosti, operativnosti a časové flexibilitě. 

V seznamu našich realizovaných zakázek se vyjímá řada inovativních i prestižních projektů, od liniových staveb, přes novou výstavbu, až po rekonstrukce historických objektů. Budeme se Vám věnovat od přípravných fází projektu, až po finální dokumentaci skutečných provedení. 

Disponujeme nejmodernějším přístrojovým vybavením a týmem zaměstnanců, které jejich práce baví a k Vaší zakázce přistoupí s maximální pečlivostí. Stále se vzděláváme a hltáme novinky v oboru.

Certifikace

Partnerství

Jsme členy
NÁRODNÍHO ENERGETICKÉHO KLASTRU, z. s.

Projekty

Moravskoslezský kraj

"Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách"
Poskytovatelem je Moravskoslezský kraj

Ministerstvo průmyslu a obchodu EU OPPIK2

"Technologie - výzva V"
CZ.01.2.06/0.0/0.0/16_091/0009679

Poskytovatelem je Evropská unie pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu

Sháníte Geodeta?

Napište nám